Hoogeveen: verschil tussen versies
Uit Bhof
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
ΣOpgehaald bij van Strien, Hoogeveen | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|+ | |+ | ||
| Regel 18: | Regel 18: | ||
|- | |- | ||
|SMC Pentax 50mm f/2 | |SMC Pentax 50mm f/2 | ||
| | | | ||
|4706293 ASAHI OPT. CO., JAPAN SMC PENTAX-M 1:2 50mm | |4706293 ASAHI OPT. CO., JAPAN SMC PENTAX-M 1:2 50mm | ||
|Pentax | |Pentax | ||
|- | |- | ||
|[[Pentax Takumar Bayonet 135mm f/2.5|Pentax Takumar 135mm f/2.5]] | |[[Pentax Takumar Bayonet 135mm f/2.5|Pentax Takumar 135mm f/2.5]] | ||
| | | | ||
|5441100 ASAHI OPT CO., JAPAN TAKUMAR (BAYONET) 1:2.5 135mm | |5441100 ASAHI OPT CO., JAPAN TAKUMAR (BAYONET) 1:2.5 135mm | ||
|Pentax | |Pentax | ||
|- | |- | ||
|Minolta MD Rokkor 50mm f/1.7 | |Minolta MD Rokkor 50mm f/1.7 | ||
| | |beetje fungus | ||
| | | | ||
|Minolta | |Minolta | ||
| Regel 38: | Regel 38: | ||
|- | |- | ||
|Auto Revuenon MC 28mm f/2.8 | |Auto Revuenon MC 28mm f/2.8 | ||
| | | | ||
|AUTO REVUENON MC 1:2.8 f=28mm | |AUTO REVUENON MC 1:2.8 f=28mm 49Ø JAPAN | ||
622038 | |||
|Pentax | |Pentax | ||
|- | |- | ||
|Panagor PMC 80-200mm f/3.8 | |Panagor PMC 80-200mm f/3.8 | ||
| | | | ||
|PANAGOR PMC AUTO TELE ZOOM F=80~200mm 1:3.8 No.791656 | |PANAGOR PMC AUTO TELE ZOOM F=80~200mm 1:3.8 No.791656 58Ø | ||
|Minolta | |Minolta | ||
|- | |- | ||
| Regel 66: | Regel 67: | ||
|! rare | |! rare | ||
| | | | ||
|- | |||
|Sigma 600mm f/8 | |||
|fungus | |||
|SIGMA MIRROR-TELEPHOTO MULTI-COATED 1:8 f=600mm | |||
Σ - 902161 | |||
Lens made in Japan | |||
|Minolta | |||
|} | |} | ||
Versie van 6 okt 2025 19:52
ΣOpgehaald bij van Strien, Hoogeveen
| Pentax MV | Pentax K | ||
| Minolta XG2 | Minolta MD | ||
| SMC Pentax 50mm f/2 | 4706293 ASAHI OPT. CO., JAPAN SMC PENTAX-M 1:2 50mm | Pentax | |
| Pentax Takumar 135mm f/2.5 | 5441100 ASAHI OPT CO., JAPAN TAKUMAR (BAYONET) 1:2.5 135mm | Pentax | |
| Minolta MD Rokkor 50mm f/1.7 | beetje fungus | Minolta | |
| Sigma Zoom 28-80mm f/3.5-4.5 | Minolta | ||
| Auto Revuenon MC 28mm f/2.8 | AUTO REVUENON MC 1:2.8 f=28mm 49Ø JAPAN
622038 |
Pentax | |
| Panagor PMC 80-200mm f/3.8 | PANAGOR PMC AUTO TELE ZOOM F=80~200mm 1:3.8 No.791656 58Ø | Minolta | |
| Panagor Zoom Slide Duplicator | For 35mm SLR Camera's | ||
| Panagor Auto Tele Converter 2x MD | |||
| Panagor Auto Tele Converter 2x PK | |||
| Minolta Praktica Mount Adapter | ! rare | ||
| Sigma 600mm f/8 | fungus | SIGMA MIRROR-TELEPHOTO MULTI-COATED 1:8 f=600mm
Σ - 902161 Lens made in Japan |
Minolta |