Hoogeveen: verschil tussen versies
Uit Bhof
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 20: | Regel 20: | ||
|4706293 | |4706293 | ||
|4706293 ASAHI OPT. CO., JAPAN SMC PENTAX-M 1:2 50mm | |4706293 ASAHI OPT. CO., JAPAN SMC PENTAX-M 1:2 50mm | ||
| | |Pentax | ||
|- | |- | ||
|Takumar 135mm f/2.5 | |Takumar 135mm f/2.5 | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |Pentax | ||
|- | |- | ||
|Minolta MD Rokkor 50mm f/1.7 | |Minolta MD Rokkor 50mm f/1.7 | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |Minolta | ||
|- | |- | ||
|Sigma Zoom 28-80mm f/3.5-4.5 | |Sigma Zoom 28-80mm f/3.5-4.5 | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |Minolta | ||
|- | |- | ||
|Auto Revuenon MC 28mm f/2.8 | |Auto Revuenon MC 28mm f/2.8 | ||
| | |622038 | ||
|AUTO REVUENON MC 1:2.8 f=28mm 49⌀ JAPAN | |AUTO REVUENON MC 1:2.8 f=28mm 49⌀ JAPAN | ||
| | |Pentax | ||
|- | |||
|Panagor PMC 80-200mm f/3.8 | |||
|791656 | |||
|PANAGOR PMC AUTO TELE ZOOM F=80~200mm 1:3.8 No.791656 58⌀ | |||
|Minolta | |||
|} | |} | ||
Versie van 6 okt 2025 15:37
Opgehaald bij van Strien, Hoogeveen
| Pentax MV | |||
| Minolta XG2 | |||
| SMC Pentax 50mm f/2 | 4706293 | 4706293 ASAHI OPT. CO., JAPAN SMC PENTAX-M 1:2 50mm | Pentax |
| Takumar 135mm f/2.5 | Pentax | ||
| Minolta MD Rokkor 50mm f/1.7 | Minolta | ||
| Sigma Zoom 28-80mm f/3.5-4.5 | Minolta | ||
| Auto Revuenon MC 28mm f/2.8 | 622038 | AUTO REVUENON MC 1:2.8 f=28mm 49⌀ JAPAN | Pentax |
| Panagor PMC 80-200mm f/3.8 | 791656 | PANAGOR PMC AUTO TELE ZOOM F=80~200mm 1:3.8 No.791656 58⌀ | Minolta |