Hoogeveen: verschil tussen versies
Uit Bhof
Nieuwe pagina aangemaakt met 'Opgehaald bij van Strien Pentax MV met SMC Pentax 50mm f/2 (4706293 ASAHI OPT. CO., JAPAN SMC PENTAX-M 1:2 50mm) Takumar 135mm f/2.5 ----Minolta XG2 met Minolta MD Rokkor 50mm f/1.7 Sigma Zoom 28-80mm f/3.5-4.5' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (11 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
Opgehaald bij van Strien | Opgehaald bij van Strien, Hoogeveen | ||
{| class="wikitable" | |||
Pentax MV | |+ | ||
! | |||
SMC Pentax 50mm f/2 | ! | ||
! | |||
Takumar 135mm f/2.5 | ! | ||
- | |- | ||
|Pentax MV | |||
Minolta MD Rokkor 50mm f/1.7 | | | ||
| | |||
Sigma Zoom 28-80mm f/3.5-4.5 | |Pentax K | ||
|- | |||
|Minolta XG2 | |||
| | |||
| | |||
|Minolta MD | |||
|- | |||
|SMC Pentax 50mm f/2 | |||
| | |||
|4706293 ASAHI OPT. CO., JAPAN SMC PENTAX-M 1:2 50mm | |||
|Pentax | |||
|- | |||
|[[Pentax Takumar Bayonet 135mm f/2.5|Pentax Takumar 135mm f/2.5]] | |||
| | |||
|5441100 ASAHI OPT CO., JAPAN TAKUMAR (BAYONET) 1:2.5 135mm | |||
|Pentax | |||
|- | |||
|Minolta MD Rokkor 50mm f/1.7 | |||
|beetje fungus | |||
| | |||
|Minolta | |||
|- | |||
|Sigma Zoom 28-80mm f/3.5-4.5 | |||
| | |||
| | |||
|Minolta | |||
|- | |||
|Auto Revuenon MC 28mm f/2.8 | |||
| | |||
|AUTO REVUENON MC 1:2.8 f=28mm 49Ø JAPAN | |||
622038 | |||
|Pentax | |||
|- | |||
|Panagor PMC 80-200mm f/3.8 | |||
| | |||
|PANAGOR PMC AUTO TELE ZOOM F=80~200mm 1:3.8 No.791656 58Ø | |||
|Minolta | |||
|- | |||
|Panagor Zoom Slide Duplicator | |||
| | |||
|For 35mm SLR Camera's | |||
| | |||
|- | |||
|Panagor Auto Tele Converter 2x MD | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Panagor Auto Tele Converter 2x PK | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Minolta Praktica Mount Adapter | |||
| | |||
|! rare | |||
| | |||
|- | |||
|Sigma 600mm f/8 | |||
|fungus | |||
|SIGMA MIRROR-TELEPHOTO MULTI-COATED 1:8 f=600mm | |||
Σ - 902161 | |||
Lens made in Japan | |||
|Minolta | |||
|- | |||
|Sigma filterset 22,5mm voor 600mm | |||
| | |||
|! rare | |||
| | |||
|- | |||
|Hoya UV(0) 55mm | |||
| | |||
|met origineel doosje en verpakking | |||
| | |||
|- | |||
|Hoya Close Up +3 55mm | |||
| | |||
|met origineel doosje en verpakking | |||
| | |||
|- | |||
|Izumar Coated Filter UV 49mm | |||
| | |||
|met origineel doosje en verpakking | |||
| | |||
|- | |||
|Izumar Coated Filter K2 49mm | |||
| | |||
|met origineel doosje en verpakking | |||
| | |||
|- | |||
|Panasonic FZ7 | |||
| | |||
|Panasonic Lumix DMC-FZ7 | |||
| | |||
|} | |||
Huidige versie van 7 okt 2025 om 09:48
Opgehaald bij van Strien, Hoogeveen
| Pentax MV | Pentax K | ||
| Minolta XG2 | Minolta MD | ||
| SMC Pentax 50mm f/2 | 4706293 ASAHI OPT. CO., JAPAN SMC PENTAX-M 1:2 50mm | Pentax | |
| Pentax Takumar 135mm f/2.5 | 5441100 ASAHI OPT CO., JAPAN TAKUMAR (BAYONET) 1:2.5 135mm | Pentax | |
| Minolta MD Rokkor 50mm f/1.7 | beetje fungus | Minolta | |
| Sigma Zoom 28-80mm f/3.5-4.5 | Minolta | ||
| Auto Revuenon MC 28mm f/2.8 | AUTO REVUENON MC 1:2.8 f=28mm 49Ø JAPAN
622038 |
Pentax | |
| Panagor PMC 80-200mm f/3.8 | PANAGOR PMC AUTO TELE ZOOM F=80~200mm 1:3.8 No.791656 58Ø | Minolta | |
| Panagor Zoom Slide Duplicator | For 35mm SLR Camera's | ||
| Panagor Auto Tele Converter 2x MD | |||
| Panagor Auto Tele Converter 2x PK | |||
| Minolta Praktica Mount Adapter | ! rare | ||
| Sigma 600mm f/8 | fungus | SIGMA MIRROR-TELEPHOTO MULTI-COATED 1:8 f=600mm
Σ - 902161 Lens made in Japan |
Minolta |
| Sigma filterset 22,5mm voor 600mm | ! rare | ||
| Hoya UV(0) 55mm | met origineel doosje en verpakking | ||
| Hoya Close Up +3 55mm | met origineel doosje en verpakking | ||
| Izumar Coated Filter UV 49mm | met origineel doosje en verpakking | ||
| Izumar Coated Filter K2 49mm | met origineel doosje en verpakking | ||
| Panasonic FZ7 | Panasonic Lumix DMC-FZ7 |