Hoogeveen: verschil tussen versies
Uit Bhof
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 74: | Regel 74: | ||
Lens made in Japan | Lens made in Japan | ||
|Minolta | |Minolta | ||
|- | |||
|Sigma filterset 22,5mm voor 600mm | |||
| | |||
|! rare | |||
| | |||
|- | |||
|Hoya UV(0) 55mm | |||
| | |||
|met origineel doosje en verpakking | |||
| | |||
|- | |||
|Hoya Close Up +3 55mm | |||
| | |||
|met origineel doosje en verpakking | |||
| | |||
|} | |} | ||
Versie van 7 okt 2025 07:59
ΣOpgehaald bij van Strien, Hoogeveen
| Pentax MV | Pentax K | ||
| Minolta XG2 | Minolta MD | ||
| SMC Pentax 50mm f/2 | 4706293 ASAHI OPT. CO., JAPAN SMC PENTAX-M 1:2 50mm | Pentax | |
| Pentax Takumar 135mm f/2.5 | 5441100 ASAHI OPT CO., JAPAN TAKUMAR (BAYONET) 1:2.5 135mm | Pentax | |
| Minolta MD Rokkor 50mm f/1.7 | beetje fungus | Minolta | |
| Sigma Zoom 28-80mm f/3.5-4.5 | Minolta | ||
| Auto Revuenon MC 28mm f/2.8 | AUTO REVUENON MC 1:2.8 f=28mm 49Ø JAPAN
622038 |
Pentax | |
| Panagor PMC 80-200mm f/3.8 | PANAGOR PMC AUTO TELE ZOOM F=80~200mm 1:3.8 No.791656 58Ø | Minolta | |
| Panagor Zoom Slide Duplicator | For 35mm SLR Camera's | ||
| Panagor Auto Tele Converter 2x MD | |||
| Panagor Auto Tele Converter 2x PK | |||
| Minolta Praktica Mount Adapter | ! rare | ||
| Sigma 600mm f/8 | fungus | SIGMA MIRROR-TELEPHOTO MULTI-COATED 1:8 f=600mm
Σ - 902161 Lens made in Japan |
Minolta |
| Sigma filterset 22,5mm voor 600mm | ! rare | ||
| Hoya UV(0) 55mm | met origineel doosje en verpakking | ||
| Hoya Close Up +3 55mm | met origineel doosje en verpakking |