Hoogeveen: verschil tussen versies

Uit Bhof
Geen bewerkingssamenvatting
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 1: Regel 1:
Opgehaald bij van Strien, Hoogeveen
ΣOpgehaald bij van Strien, Hoogeveen
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|+
|+
Regel 18: Regel 18:
|-
|-
|SMC Pentax 50mm f/2
|SMC Pentax 50mm f/2
|4706293
|
|4706293 ASAHI OPT. CO., JAPAN SMC PENTAX-M 1:2 50mm
|4706293 ASAHI OPT. CO., JAPAN SMC PENTAX-M 1:2 50mm
|Pentax
|Pentax
|-
|-
|[[Pentax Takumar Bayonet 135mm f/2.5|Pentax Takumar 135mm f/2.5]]
|[[Pentax Takumar Bayonet 135mm f/2.5|Pentax Takumar 135mm f/2.5]]
|5441100
|
|5441100 ASAHI OPT CO., JAPAN TAKUMAR (BAYONET) 1:2.5 135mm
|5441100 ASAHI OPT CO., JAPAN TAKUMAR (BAYONET) 1:2.5 135mm
|Pentax
|Pentax
|-
|-
|Minolta MD Rokkor 50mm f/1.7
|Minolta MD Rokkor 50mm f/1.7
|
|beetje fungus
|
|
|Minolta
|Minolta
Regel 38: Regel 38:
|-
|-
|Auto Revuenon MC 28mm f/2.8
|Auto Revuenon MC 28mm f/2.8
|622038
|
|AUTO REVUENON MC 1:2.8 f=28mm 49⌀ JAPAN
|AUTO REVUENON MC 1:2.8 f=28mm 49Ø JAPAN
622038
|Pentax
|Pentax
|-
|-
|Panagor PMC 80-200mm f/3.8
|Panagor PMC 80-200mm f/3.8
|791656
|
|PANAGOR PMC AUTO TELE ZOOM F=80~200mm 1:3.8 No.791656 58⌀
|PANAGOR PMC AUTO TELE ZOOM F=80~200mm 1:3.8 No.791656 58Ø
|Minolta
|Minolta
|-
|-
Regel 66: Regel 67:
|! rare
|! rare
|
|
|-
|Sigma 600mm f/8
|fungus
|SIGMA MIRROR-TELEPHOTO MULTI-COATED 1:8 f=600mm
Σ - 902161
Lens made in Japan
|Minolta
|}
|}

Versie van 6 okt 2025 19:52

ΣOpgehaald bij van Strien, Hoogeveen

Pentax MV Pentax K
Minolta XG2 Minolta MD
SMC Pentax 50mm f/2 4706293 ASAHI OPT. CO., JAPAN SMC PENTAX-M 1:2 50mm Pentax
Pentax Takumar 135mm f/2.5 5441100 ASAHI OPT CO., JAPAN TAKUMAR (BAYONET) 1:2.5 135mm Pentax
Minolta MD Rokkor 50mm f/1.7 beetje fungus Minolta
Sigma Zoom 28-80mm f/3.5-4.5 Minolta
Auto Revuenon MC 28mm f/2.8 AUTO REVUENON MC 1:2.8 f=28mm 49Ø JAPAN

622038

Pentax
Panagor PMC 80-200mm f/3.8 PANAGOR PMC AUTO TELE ZOOM F=80~200mm 1:3.8 No.791656 58Ø Minolta
Panagor Zoom Slide Duplicator For 35mm SLR Camera's
Panagor Auto Tele Converter 2x MD
Panagor Auto Tele Converter 2x PK
Minolta Praktica Mount Adapter ! rare
Sigma 600mm f/8 fungus SIGMA MIRROR-TELEPHOTO MULTI-COATED 1:8 f=600mm

Σ - 902161 Lens made in Japan

Minolta